Nejnovější recenze ze sekce Zdravotní bandáže a ortézy

Ověřený zákazník tv-products.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2020

Zakoupeno v tv-products.cz

Dobře pssuje a drží.

Sensiplast kotníková bandáž

Sensiplast kotníková bandáž

Dana Riegerová Dana Riegerová

Přidáno: 1. listopadu 2020

(naposledy upraveno 1. listopadu 2020)

• nosí se dobře, materiál je pevný , u kloubů je zesílená výplň, kolem kotníků, až před patu,směr k prstům, stahuje dobře nohu
  • ale konec okraje, blíže u prstů, je velmi volná, nepřiléhá k noze, vůbec nekopíruje nohu, takže to je špatně!!!!!

je mě to líto, ale doporučit nemůžu, všude kopíruje bandáž nohu, ale její okraj u prstů, není pevný, odstává od nohy, takže mám špatný pocit! A ještě se mě nelíbí, že jsou špatně dohledatelné recenze na Heurece, např.bandáž zad SENSIPLAST® Zádová bandáž, nikde nenajdete, tentokrát bych doporučila, sama jsem jí otestovala a není problém.Na stránkách Lidl shop, se nedá také zboží ohodnotit, zřejmě je pouze u některého zboží hodnoceno ve světě, ale u nás ne, tak PROČ?Asi by se měl prodejce Lidl-shop zamyslet a poctivě nechat hodnotit i zákazníky v České republice!!!!!!!!!

Mueller Adjust-To-fit Knee Stabilizer ortéza na koleno

Mueller Adjust-To-fit Knee Stabilizer ortéza na koleno

Přidáno: 7. října 2020

• Neškrtí ani nijak neomezuje, je poměrně lehká, nastavení je poměrně jednoduché.

Tuto ortézu jsem si pořídil jako prevenci jelikož mě trochu pobolívá koleno a k doktorovy jít zatím nechci, moje koleno zatím zpevňuje, chrání a splňuje účel.

Ověřený zákazník Bestseller.cz Petra

Přidáno: 24. září 2020

Zakoupeno v Bestseller.cz

• Pěkně sedí

Materiál nedře. Celková spokojenost.

Modom Korektor pro vzpřímené držení těla L/XL

Modom Korektor pro vzpřímené držení těla L/XL

Ověřený zákazník 4home.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2020

Zakoupeno v 4home.cz

• výrobek nesplňuje mé představy o nápravě zakřivených zad, celkem vysoká cena, která neodpovídá kvalitě výrobku

Spokey Line neoprénová bandáž pasu

Spokey Line neoprénová bandáž pasu

dub dub

Přidáno: 4. května 2020

• Střih a materiál
  • Provedení

Za svou cenu velmi levný pomocník. Lehce hřeje, stahuje, fixuje, kryje. Pohodlný a praktický střih a příjemný materiál. Ani po půldenním nošení nevadí na těle, občas se lehce shrne, ale neřeže, netlačí ani nepřekáží. Suché zipy drží a vypadají solidně. Jako prevenci proti prochladnutí a stažení namožených zad naprosto vyhovující, doporučuji. Vzhledem k ceně je to velmi výhodná koupě! Bandáž je poměrně tenká, takže nepřekáží pod např. bundou, montérkami. Za mě plná spokojenost a pokud se mi vůbec podaří zničit současný kus, určitě si pořídím opět - do práce, na sport, na zimu, nebo ke cvičení. Údržba je velmi jednoduchá, bandáž přežila i praní v pračce. Ovšem příště raději vyperu ručně, pro jistotu.
Tento výrobek mohu s klidem doporučit...

GymBeam Simple bedrový neoprénový pás

GymBeam Simple bedrový neoprénový pás

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2020

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• funkce, sucháč pefekní
  • rychle se zpotí záda - stará dobrá "kočka" byla lepší (asi vzdušnější)

Ovčí Věci ledvinový pás elastický

Ovčí Věci ledvinový pás elastický

Ověřený zákazník TEJPY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2020

Zakoupeno v TEJPY.cz

Trošku mě kouše i přes prádlo, ale hřeje skvěle, zlepšení bolesti kyčlí ihned :-).

Slimming Belt břišní pás

Slimming Belt břišní pás

Ověřený zákazník Jedinecnezbozi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2019

Zakoupeno v Jedinecnezbozi.cz

Vse probehlo v poradku, necekane velmi rychle dodani, moc dekuji

CXS Bederní pás

CXS Bederní pás

Ověřený zákazník CANIS SAFETY a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 2. prosince 2019

Zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

• cena funkčnost

Přidáno: 22. srpna 2019

• Koleno v ní drží
  • Mohu dále sportovat
  • Vysoká cena

Tuto ortézu mi doporučil můj ortoped, je mi skoro padesát let a koleno už tak neslouží. Dělal jsem půl života ve skladu koberců a posledních pět let se koleno ozývá. Chtěl jsem něco lepšího a musel jsem si sáhnout hlouběji do kapsy. Myslím, že se vyplatilo koleno zatím drží i při rekreačním sportu. Koleno mohu ohýbat bez bolesti v přirozených úhlech.

Mueller 76000-5 chránič lokte

Mueller 76000-5 chránič lokte

Přidáno: 18. srpna 2019

• Chrání loket
  • Dobře drží
  • Materiál se zdá být pevný

tento chránič lokte jsem si pořídil na naše zápasy v basketbalu. Chránič je z dobrého pevného materiálu a během hry jsem nepocítíl žádné nepohodlí. Loketní chránič se také dobře nasazuje.

Mueller Adjust-To-fit Wrist Brace ortéza na zápěstí levá ruka

Mueller Adjust-To-fit Wrist Brace ortéza na zápěstí levá ruka

Přidáno: 6. srpna 2019

• Pohodlná ortéza
  • Možnost pohybů prsty
  • Dobrá cena

Mám ji a používám zejména na sport. Je ok. Sedne poměrně dobře a můžu s ní hýbat prsty.

Mueller Adjust-to-fit Knee Support kolenní bandáž

Mueller Adjust-to-fit Knee Support kolenní bandáž

Přidáno: 30. července 2019

• Jednoduchá bandáž
  • Nastavitelnost

Bandáž na koleno adjust to fit je lehká a snadno se nasazuje. Mé pochroumané koleno drží pevně. Bandáž je nastavitelná. Jsem s ní zatím spokojený.

Joerex 0728 bandáž kolene neoprén

Joerex 0728 bandáž kolene neoprén

Přidáno: 13. června 2019

• nekupujte- už na obalu chybí český návod jak bandáž nasadit když už to zkoušíte tak je velmi úzká a tak pokud jste po úrazu tak se do ní nedostanete - musí se silou zajistit a pak škrtí koleno

McDavid MD4197 Bio-Logix™ Ankle Brace Right

McDavid MD4197 Bio-Logix™ Ankle Brace Right

Přidáno: 7. května 2019

• vysoká pevnost, pohodlí, vejde se do kotníkových bot
  • Zatím žádné
  • použil jsem zatím cca 6 moto-dní; jsem zvědavý, jak dlouho vydrží spoje/konce pásek při intenzivním používání.

Opravdu až neuvěřitelný efekt..alespoň v mých očích.
Mám dlouhodobě velmi slabý kotník po několika úrazech měkkých tkání. Používám na downhill, ortéza je skutečně pevná. Vejde se do kotníkových bot a vydržím v ní celý den. Po ježdění kotník cítím stejně jako po chůzi městem. Obával jsem se, že tento hendikep neodstraním a hle! Vřele doporučuji každému kdo má problematický kotník a nechce se vzdát svého oblíbeného sportu.

Bauerfeind GenuPoint infrapatelární bandáž

Bauerfeind GenuPoint infrapatelární bandáž

Ověřený zákazník SANOMED, spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 23. dubna 2019

Zakoupeno v SANOMED, spol. s r.o.

• Vysoká kvalita materiálu.
  • Suchý zip perfektně drží i při vysoké zátěži.

Idealni pro zanet patelarni slachy. Diky teto orteze se mi zanet zacal rychle zlepsovat a nedostavila se recidiva i pres vysokou zatez.

• Jde o český výrobek. Přímo v prodejně jsem si vybral vhodnou velikost. Měl jsem jí na noze celý den a ani o ní nevím - materiál je příjemný, boční stabilita dostatečná, otvor na čéšku má měkké hrany a netlačí. Cena oproti komerčním ortézám (McDavid,Shock Doktor atd.) je nižší, je i příjemnější na nošení (srovnání s McDavid 422). Je možnost si nechat ortézu napsat od doktora na pojišťovnu..
  • daň za příjemné nošení je nižší životnost materiálu.

McDavid 422 kloubová kolenní ortéza

McDavid 422 kloubová kolenní ortéza

Pierre Pierre

Přidáno: 20. února 2019

• vzhledově pěkná
  • nesouhlasí tabulka velikostí, nedoporučuji vybírat podle ní a kupovat před eshop - s velkou pravděpodobností nebude ortéza sedět. Otvor na čéšku je příliš malý a má nepříjemně ostré hrany. Postranní výztuhy jsou špatně chráněné a zasahují a tlačí do stehenního svalu. Značku McDavid nedoporučuji. Dnes jsem sehnal ortézu od českého výrobce Ortex 04 C. Přímo v prodejně jsem si vybral vhodnou velikost, cena o 2 stovky nižší než tato. Měl jsem jí na noze celý den a ani o ní nevím - materiál je mnohem příjemnější než tvrdý a neprodyšný neopren na McDavid, postranní stabilita je lepší, otvor na čéšku dostatečně veliký a hrany měkké a netlačí.

nedoporučuji koupi, lepší dát přednost českému výrobku.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25